پشتیبانی تغییر لینک لوگو { حل شد }

• شروع کننده موضوع amin
  • تاریخ شروع

وطن وب هاست

در خرید سرویس ها می توانید از کد تخفیف parsforo استفاده کنید

amin

کاربر
سلام ببخشید چطور میشه از درون هاست لینک لوگوی داخل هدر رو عوض کرد چون هر چقدر سعی کردم از داخل خود پنل این کارو بکنم نشد و باز هم ادرس قبلی میومد با این که لینک رو عوض کردم . اگه امکانش هست اموزش بدین .

H4M3D

مدیر کل
سلام تنظیمات عمومی>نام انجمن / آدرس سایت / اطلاعات تماس/ ...>آدرس url صفحه اصلی

لایک ها amin

amin

کاربر
سلام تنظیمات عمومی>نام انجمن / آدرس سایت / اطلاعات تماس/ ...>آدرس url صفحه اصلی
سلام همین کارو کردم ولی بازم ادرس تغییر پیدا نمیکن فک میکنن به خاطر تغییر دامین باشه . راهی هست از داخل file manager یا phpmyadmin لینکشو عوض کرد ؟

Classic

کاربر
قسمت جست و جو در قالب ها لینک یا اسم تصویر (لوگو) جست و جو کنید بعد ادرس پیدا کنید تغییر بدید .

یا از قالب خروجی بگیر لینک رو پیدا کن و تغییر بده اولی اسون تره

لایک ها amin

amin

کاربر
قسمت جست و جو در قالب ها لینک یا اسم تصویر (لوگو) جست و جو کنید بعد ادرس پیدا کنید تغییر بدید .

یا از قالب خروجی بگیر لینک رو پیدا کن و تغییر بده اولی اسون تره
مرسی . اولیرو از تو یه سایت خارجی دیدم ولی کارساز نشد دومیرو میشه یکم توضیح بدید ؟ اصلا بعد تغییر دامنه حتی بعد از برداشتن لینک از رو لوگو بازم از بین نمیره و میمونه تو کنترل پنل مدیریت کاری نمیشه کرد انگار باید از سی پنل این مشکل رو رفع کرد که منم سر در نیاوردم کجا .

Classic

کاربر
راه های زیادی برای تغییر لینک لوگوتون وجود داره .

1-کنترل پنل (بخش تنظیمات)
2- جست و جو در قالب ها

و در مورد راه خروجی گرفتن از قالب :

بخش تنظیمات استایل و زبان و بعد استایل ها بر روی دانلود کلیک کن و استایل مورد نظرت رو دانلود کن و بعد با Notpad++ یا ... بازش کن لینک رو پیدا کن و تغییر بده .

اگر هم مشکل وجود داره و نمیتونی انجامش بدی دسترسی ( با تایید مدیریت ) بصورت خصوصی ارسال کن برسی کنم .

ادرس سایتت هم قرار بده .

لایک ها amin

amin

کاربر
راه های زیادی برای تغییر لینک لوگوتون وجود داره .

1-کنترل پنل (بخش تنظیمات)
2- جست و جو در قالب ها

و در مورد راه خروجی گرفتن از قالب :

بخش تنظیمات استایل و زبان و بعد استایل ها بر روی دانلود کلیک کن و استایل مورد نظرت رو دانلود کن و بعد با Notpad++ یا ... بازش کن لینک رو پیدا کن و تغییر بده .

اگر هم مشکل وجود داره و نمیتونی انجامش بدی دسترسی ( با تایید مدیریت ) بصورت خصوصی ارسال کن برسی کنم .

ادرس سایتت هم قرار بده .
خیلی ممنون از کمتون از راه خروجی گرفت از قالب درستش کردم .