گرافیک riceballs Smiles 1

دسترسی لازم را برای دانلود ندارید
نیاز به ویرایش مجوزهای گروه های کاربری
نیست
Angel@2x.png
Grin@2x.png
Halo@2x.png
Wink@2x.png
Ambivalent@2x.png
Nerd@2x.png
ohnoes@2x.png
VeryAngry@2x.png

روش نصب به این صورت هست که فایل های مورد نظر رو تو مسیری که تو فایل فشرده هست قرار بدین
بعد از کنترل پنل >شکلک ها>وارد کردن شکلک ها> وارد کردن از طریق آپلود فایل XML>Riceballs.xml رو انتخاب کنید
لایک ها mr.m0hamm4d
ارسال کننده
H4M3D
دانلود
0
اولین انتشار
آخرین بروزرسانی
امتیاز
5.00 star(s) 1 امتیاز

منابع بیشتر از H4M3D