نحوه تبدیل انجمن به بازارچه

Mr.MAMAD

کاربر
Mr.MAMAD منبع جدیدی ارسال کرد
نحوه تبدیل انجمن به بازارچه - نحوه تبدیل انجمن به بازارچه

سلام خدمت اساتید

سئوال داشتم که چگونه میتوان انجمن را به بازارچه تبدیل کرد.

منظور از بازاچه اضافه شدن قسمت نظر دادن به کاربران هست شبیه به انجمن پرشین تولز
اطلاعات بیشتر در مورد این منبع...

آخرین ویرایش توسط مدیر

soltane7posh

کاربر
نصبش یکم مشکله اول فریمورک رو نصب کنید بعد افزونه رو تنظیماتشم زیاده
XenCentral Trading System
این ۲ پارتی که گذاشتین هر ۲ تاش شبیه به هم هست و یکی هست فایل های داخلشون من اونی که حجم بیشتری داره رو نصب کردم آیا نیاز هست پارت ۲ هم بریزم و جایگزین کنم فایل هاشو ؟ چون نگاه به فایل هاشون کردم هر ۲ پارت مثل هم هستن

H4M3D

مدیر کل
جچمش زیاد بود دو پارت کردم هردو رو باید دانلود کنید بعد اکسترکت کنید اول اونی که حجمش بیشتره رو نصب م یکنید بهد کمتر در واقع دو تا افزونه هست

درود امکانش هست نسخه های جدید شو آپلود کنید

XenCentral Trading System [Paid] 1.6.7.1

الان جدیدترین نسخه هست این نسخه ای که بالاتر اپلود کردین ۱.۴.۱.۱

این خطا مربوط به چیه ؟‌

اطلاعات خطا
Exception: The product is installed by templates are not rebuilt. Check framework settings to disable this. - library/XenCentral/Framework/Model/AddOn.php:23
ایجاد شده توسط: Orpf, 26 دقیقه پیش
Stack Trace
#0 /home//forums/library/XenForo/Model/AddOn.php(169): XenCentral_Framework_Model_AddOn->installAddOnXml(Object(SimpleXMLElement), false)
#1 /home//forums/library/XenForo/ControllerAdmin/AddOn.php(188): XenForo_Model_AddOn->installAddOnXmlFromFile('/tmp/phpebsdwl')
#2 /home//forums/library/XenForo/FrontController.php(351): XenForo_ControllerAdmin_AddOn->actionInstall()
#3 /home//forums/library/XenForo/FrontController.php(134): XenForo_FrontController->dispatch(Object(XenForo_RouteMatch))
#4 /home//forums/admin.php(13): XenForo_FrontController->run()
#5 {main}
وضعیت درخواست
array(3) {
["url"] => string(47) "/admin.php?add-ons/install"
["_GET"] => array(1) {
["add-ons/install"] => string(0) ""
}
["_POST"] => array(3) {
["server_file"] => string(0) ""
["_xfConfirm"] => string(1) "1"
["_xfToken"] => string(8) "********"
}
}

میزنم بروز رسانی افزونه بازم ارور میده
پاک کنم تنظیماتش که نمیپره ؟‌
Server Error
The product is installed by templates are not rebuilt. Check framework settings to disable this.

1. XenCentral_Framework_Model_AddOn->installAddOnXml() in XenForo/Model/AddOn.php at line 169
  2. XenForo_Model_AddOn->installAddOnXmlFromFile() in XenForo/ControllerAdmin/AddOn.php at line 237
  3. XenForo_ControllerAdmin_AddOn->actionUpgrade() in XenForo/FrontController.php at line 351
  4. XenForo_FrontController->dispatch() in XenForo/FrontController.php at line 134
  5. XenForo_FrontController->run() in /home//forums/admin.php at line 13
پاکش کن نسخه جدید رو که گذاشتم نصب کنید

مشکل رو پیدا کردم

tick داخل تنظیمات فریم ورک فعال بود غیرفعالش کردم مشکل حل شد مرسی ;)