پشتیبانی روش ادغام دو یوزر به چه صورت هست ؟

moeinakbari

کاربر
سلام خسته نباشید.

من اطلاعات انجمن قبلیم رو به انجمن جدید منتقل کردم و الان میخوام یوزر ادمین قبلی رو با یوزر ادمین جدید ادغام کنم.

روش ادغام دو یوزر به چه صورت هست ؟

ir4mt

کاربر
سلام

همچین چیزیو نشنیدم .

اما فکر میکنم اگر شما دو تا نام کاربری داشته باشید به نام های "یک" و نام دیگری به اسم "دو" :

اگر در صفحه تنظیمات کاربری زنفرو مثلا وارد ویرایش نام "یک" شوید و اسمش را به "دو" تغییر دهید، همه نوشته های "یک" به "دو" تغییر خواهد کرد و طبیعتا نوشته های نام کاربری "دو" هم که سر جاشه !

userinfo.jpg

میتونید دو تا نام کاربری امتحانی بسازید و با هرکدام هم امتحانی دو تا نوشته ارسال کنید و تغییر دهید و نتیجش رو هم ببینید.

آخرین ویرایش

moeinakbari

کاربر
عزیز من روش ادغام دو کاربر رو میخواستم. منظورم ادغام کردن دو کاربر هست.

سلام

همچین چیزیو نشنیدم .

اما فکر میکنم اگر شما دو تا نام کاربری داشته باشید به نام های "یک" و نام دیگری به اسم "دو" :

اگر در صفحه تنظیمات کاربری زنفرو مثلا وارد ویرایش نام "یک" شوید و اسمش را به "دو" تغییر دهید، همه نوشته های "یک" به "دو" تغییر خواهد کرد و طبیعتا نوشته های نام کاربری "دو" هم که سر جاشه !

مشاهده پیوست 2261

میتونید دو تا نام کاربری امتحانی بسازید و با هرکدام هم امتحانی دو تا نوشته ارسال کنید و تغییر دهید و نتیجش رو هم ببینید.
مرسی عزیز متوجه شدم. اگه سوالی بود باز میپرسم. تشکر

عزیز این روشش نیست. چون وقتی میخوام یوزرو عوض کنم مینویسه " این نام کاربری قبلا انتخاب شده و در دیتابیس سایت موجود می باشد. "

آخرین ویرایش توسط مدیر

moeinakbari

کاربر
دوستان من بخوام دو یوزر رو با هم ادغام کنم تو انجمن ای پی اس یا ipb و حتی ویبولتین خیلی خیلی راحت هست. اما تو زنفورو هنوز روش ادغام دو کاربر رو پیدا نکردم. میشه آموزش بدید ؟‌