پشتیبانی طراحی افزونه فروم زنفورو xenforo

• شروع کننده موضوع asan
  • تاریخ شروع

asan

کاربر
سلام وقت بخیر
من یه فروم زنفورو لایسنس دار نسخه 1.5.6 دارم و توی فروم کنار پپست ها یسری فایل اتچ یا ضمیمه میکنم حالا من 4 گروه کاربری تعریف کردم که هرکدومشون دوره زمانی متفاوتی دارن میخوام که بتونن تعداد خاصی از فایل های ضمیمه پست هارو دانلود کنن.
من یه افزونه میخوام که تعداد دانلود و مدت زمان گروه کاربری خاصی رو بتونه محدود کنه.
مثلا من برای دانلود فایل های ضمیمه پست ها میبایست N تومن برای گروه کاربری نقره ای بدم تا بتونم X تا فایل ضمیمه پست ها رو حداکثر تا مدت زمان N روز دانلود کنم و بعد از تمام شدن مدت زمان دوره کاربر میبایست برای دانلود مجدد اکانتش شارژ کنه.
تنظیمات مورد نیاز هر گروه برای دانلود و زمان هم قاعدتا میبایست قابل تغییر باشه.
زبان افزونه english

ebrahimkz

کاربر
سلام محدودیت روی دفعات دانلود هم هست ؟ مثلا گروه A بتونه 10 تا فیل در روز و گروه B بتونه 30 تا و گروه c نامحدود دانلود کنه این محدودیت در روز بعد دوبار ریست بشه وکاربر بتونه مجدد دانلود کنه بعد از اتمام دوره زمانی کاربر باید مجددا شارژ کنه ؟ درگاه پرداخت افزونه چی هست paypal یا چیزه دیگه ای مد نظرتون هست ؟

asan

کاربر
سلام محدودیت روی دفعات دانلود هم هست ؟ مثلا گروه A بتونه 10 تا فیل در روز و گروه B بتونه 30 تا و گروه c نامحدود دانلود کنه این محدودیت در روز بعد دوبار ریست بشه وکاربر بتونه مجدد دانلود کنه بعد از اتمام دوره زمانی کاربر باید مجددا شارژ کنه ؟ درگاه پرداخت افزونه چی هست paypal یا چیزه دیگه ای مد نظرتون هست ؟
سلام دوست خوبم. ممنون بخاطر وقتی که برام گذاشتی.من مشکلم با افزونه اورجینال brivium limit attachment download حل شد.بازم ممنون

ebrahimkz

کاربر
خواهش ميكنم اگه نياز به افزونه نويسي در xenforo داشتين در خدمنم

ebrahimkz

کاربر
دقیقا بگین مشکل چیه حتما چیزه خاصی نباشه انجامش میدم البته تو زمینه افزونه نویسی در زنفرو خیلی حرفه ای نیستم ولی تا الان 2-3 تا پلاگین برای حل مشکلات خودم نوشتم اگر موردی باشه که به بقیه هم کمک کنه خوشحال میشم انجام بدم

ebrahimkz

کاربر
در حال حاظر دارم همینکار رو انجام میدم ممکنه زمان بر باشه ولی دارم به صورت کلی اینکارو انجام میدم بعد از انجام حتما تو همین تاپیک افزونه رو قزار میدم