تغییرات قالب 1 تغییرات در فوتر زنفورو

scriptbuy

کاربر
سلام خدمت دوستان . در مورد حذف چند بخش از فوتر زنفورو سوال دارم....

اگه من این سه مورد رو از فوتر سایت حذف کنم مشکلی پیش نمیاد؟اخه یه بار حذف کردم هر وقت سایت رو باز میکردم صفحه پیوندها میومد...البته نمیدونم به این ربط میشد یا نه.....ولی وقتی زنفورو از نو نصب کردم دیگه پیوندها نمیومد

لطفا راهنمایی بفرمایید موارد 1 و 2 و 3 رو چطور میشه برای همیشه از زنفورو حذف کرد.....برای مورد 2 خط دوم از افزونه Social-Share-Privacy استفاده کردم...باتشکر

mr.m0hamm4d

عاقا محمد :)
کاربر
سلام خدمت دوستان . در مورد حذف چند بخش از فوتر زنفورو سوال دارم....

اگه من این سه مورد رو از فوتر سایت حذف کنم مشکلی پیش نمیاد؟اخه یه بار حذف کردم هر وقت سایت رو باز میکردم صفحه پیوندها میومد...البته نمیدونم به این ربط میشد یا نه.....ولی وقتی زنفورو از نو نصب کردم دیگه پیوندها نمیومد

لطفا راهنمایی بفرمایید موارد 1 و 2 و 3 رو چطور میشه برای همیشه از زنفورو حذف کرد.....برای مورد 2 خط دوم از افزونه Social-Share-Privacy استفاده کردم...باتشکر
اونا رو میشه حذف کرد ولی کپی رایت فارسی ساز رو نباید مثل اون انجمنی که تو عکس هستش حذف کنید .

scriptbuy

کاربر
اونا رو میشه حذف کرد ولی کپی رایت فارسی ساز رو نباید مثل اون انجمنی که تو عکس هستش حذف کنید .
خب کاش یاد هم میدادید چطور میشه حذف کرد ... ینی کلی سعی کرد اون کپی رایت افزونه اشتراک گذاری رو حذف کنم ولی نشد ... اگر حذف سه مورد رو یاد بدید متشکر میشوم

HAMED

کاربر
شماره 1 بخاطر فعال بودن حالت debug اومده. پس اگر ديباگ رو غيرفعال کنيد ميره (شما که توسعه دهنده نيستيد. پس نيازي به فعال بودن حالت ديباگ نداريد)
شماره 3 با اضافه کردن کد زير به EXTRA.css از بين خواهد رفت احتمالا:
کد
#BRCopyright {
display: none;
}
شماره 2 هم چون کپي رايت زنفرو هست بنده حذف نميکنم. چون خلاف لايسنس هست. اگر از نسخه نال استفاده ميکنيد منتظر باشيد يکي از مديران اين سايت راهنمايي تون کنند

scriptbuy

کاربر
شماره 1 بخاطر فعال بودن حالت debug اومده. پس اگر ديباگ رو غيرفعال کنيد ميره (شما که توسعه دهنده نيستيد. پس نيازي به فعال بودن حالت ديباگ نداريد)
شماره 3 با اضافه کردن کد زير به EXTRA.css از بين خواهد رفت احتمالا:
کد
#BRCopyright {
display: none;
}
شماره 2 هم چون کپي رايت زنفرو هست بنده حذف نميکنم. چون خلاف لايسنس هست. اگر از نسخه نال استفاده ميکنيد منتظر باشيد يکي از مديران اين سايت راهنمايي تون کنند
بلی از نسخه نال ، از نسخه 1.5.4 موجود در این سایت استفاده میکنم....راستی اینا رو کی نال میکنه؟

H4M3D

مدیر کل
من از نسخه های نال شده توسط روس ها استفاده می کنم و اینجا قرار میدم به بقیه اعتماد ندارم.

ir4mt

کاربر
لایسنس زنفرو رو حذف نکنید.
انجمن ساز باید شناسنامش معلوم باشه.

it.behnam

کاربر
من میخوام فوتر انجمنم مثل فوتر اینجا باشه. لطفا کمک کنید. مرسی

mahdi

کاربر
سلام دوستان
حالت debug رو چطوری غیرفعال کنم؟
تو بخش تنظیمات » کارایی فقط اینو تونستم پیدا کنم :