پشتیبانی قرار دادن اطلاعیه

Admax

کاربر
درود
این اطلاعیه هایی که اینجا وجود داره و به صورت یه پالونی سمت چپ ، پایین نمایشگر نشون میده رو چطور باید اضافه کنم
و بعد یه نوع اطلاعیه هستش که چندین صفحه هست و خودش هی جابه جا میشه روی صفحات
اون رو چطور باید ایجاد کنم؟

تشکر فراوان

H4M3D

مدیر کل
بله اگه Block رو انتخاب کنید بالای انجمن نمایش داده میشه اگه چندتا باشن اسلایدر میشن اگه Floating رو انتخاب کنی گوشه انجمن نمایش داده میشن مثل همینجا میتونی تعیین کنی برای چه گروه کاربری نمایش داده بشه و غیر...
screenshot-parsforo ir 2015-11-24 11-51-15.png

H4M3D

مدیر کل
این که برای چه گروه کاربری نشون بده رو تنظیم نمیکنید

ir4mt

کاربر
حتما مشخص نکردید برای چه گروه های کاربری نمایش داده بشه.

dnshvra

کاربر
آیا می شه تنظیم کرد که اطلاعیه در هر صفحه نشون داده بشه و دکمه بستن هم باشه. ولی وقتی بستی و صفحه رو رفرش زدی به صفحه دیگه ای از سایت رفتی دوباره اطلاعیه نشون داده بشه؟

ir4mt

کاربر
آیا می شه تنظیم کرد که اطلاعیه در هر صفحه نشون داده بشه و دکمه بستن هم باشه. ولی وقتی بستی و صفحه رو رفرش زدی به صفحه دیگه ای از سایت رفتی دوباره اطلاعیه نشون داده بشه؟
من که در تنظیماتش همچین چیزی ندیدم که هی ببندی و دوباره اطلاعیه بیاد . البته شاید افزونه ای براش باشه.
کلا تنظیماتش معلومه دیگه. اینجاست ، به جلوی آدرس انجمن اضافه کنید:
admin.php?notices/

در ضمن بهترین راه اینه که شما اون اطلاعیه ای که داری به صورت Block بسازیش و تیک گزینه Notice may be dismissed رو هم برداری.
با این کار ضمن اینکه در بالای همه صفحات انجمن اطلاعیه شما نمایش داده میشه، قابلیت بستن هم نداره و همیشه هست و در معرض دید همه!

اقا حامد این مشکل مارم دریاب
مطمن باشید که دسترسی رو درست نمایش ندادید که به کاربران هدف نمایش بشه .

Megaman

کاربر
سلام
فقط و فقط این تنظیمات انجام بده و دست به هیچ قسمت دیگه نزنید
100% مشکل شما حل خواهد شد.
موفق باشید
2016-11-03_180436.jpg
===========================
و همینطور :
2016-11-03_180455.jpg