پشتیبانی درخواست راهنمایی و چند سوال

سلام.
من به تازگی از ویبولتین به زنفورو نقل مکان کردم.
یه سری سوال داشتم که میخواستم منو راهنمایی کنین.

1- من وقتی برای انجمن هام آیکن انتخاب کردم، روی آیکن علامت گفتگو اومده. چطور میتونم حذفش کنم؟( از انجمن قبلی فقط انجمن‌ها، کاربران، نوشته ها و گروه های کاربری رو ایمپورت کردم. ممکنه به خاطر ایمپورت باشه؟ )
2-دکمه های آخرین ارسالات آیکن ندارن. ( مثل آخرین ارسالات شما )
3-می‌خواستم این سایدبار ها رو حذف یا جایگذین کنم. چطور باید اینکار رو انجام بدم؟ ( البته فکر کنم با افزونه این کار انجام می‌شد )
4- چطور میتونم فیلدی رو اضافه کنم که چند گذینه ای باشه و کاربر بعد از انتخاب گذینه ها به جای متن، تصویر از پیش تعیین شده رو روی مشخصاتش ببینه؟؟ (برای اینکه منظورم رو درست برسونم یه تصویر گرافیکی از چیزی که مدنظرمه درست کردم)
5- Css بنر گروه های کاربری مخصوص استایلم رو میخواستم و اینکه کدی که باهاش بتونم اسم کاربران رو با توجه به گروه کاربری رنگی کنم.
6- چطور میتونم گروه های کاربری رو جوری برنامه ریزی کنم که کاربر بعد از رسیدن به تعداد نوشته خاصی، به صورت خودکار تگ بهش تعلق بگیره؟

مرسی

H4M3D

مدیر کل
1- من وقتی برای انجمن هام آیکن انتخاب کردم، روی آیکن علامت گفتگو اومده. چطور میتونم حذفش کنم؟( از انجمن قبلی فقط انجمن‌ها، کاربران، نوشته ها و گروه های کاربری رو ایمپورت کردم. ممکنه به خاطر ایمپورت باشه؟ )
سلام
این استایل برای آیکن انجمن ها از font awesome استفاده می کنه به راحتی هم میشه حذف کرد استایل رو باید ببینم
2-دکمه های آخرین ارسالات آیکن ندارن. ( مثل آخرین ارسالات شما )
ببینید این آیکن تو این مسیر هست /styles/brivium/ModernStatistic/refresh.png
3-می‌خواستم این سایدبار ها رو حذف یا جایگذین کنم. چطور باید اینکار رو انجام بدم؟ ( البته فکر کنم با افزونه این کار انجام می‌شد )
این کد رو تو قالب ها به extra.css اضفه کنید
کد
.sidebar {
display: none;
}
4- چطور میتونم فیلدی رو اضافه کنم که چند گذینه ای باشه و کاربر بعد از انتخاب گذینه ها به جای متن، تصویر از پیش تعیین شده رو روی مشخصاتش ببینه؟؟ (برای اینکه منظورم رو درست برسونم یه تصویر گرافیکی از چیزی که مدنظرمه درست کردم)
کنترل پنل تب کاربران>فیلدهای اختصاصی کاربری
5- Css بنر گروه های کاربری مخصوص استایلم رو میخواستم و اینکه کدی که باهاش بتونم اسم کاربران رو با توجه به گروه کاربری رنگی کنم.
کنترل پنل تب کاربران>گروه های کاربری>تو یکیشون میرین>css نام کاربری از کد css برای رنگی کردن استفاده می کنید
6- چطور میتونم گروه های کاربری رو جوری برنامه ریزی کنم که کاربر بعد از رسیدن به تعداد نوشته خاصی، به صورت خودکار تگ بهش تعلق بگیره؟
میرید تب کاربران>ترفیع گروه های کاربری>ساختن ترفیع جدید
عنوانش رو وارد می کنید
افزودن کاربر در گروه کاربری: گروه کاربری که می خوایی بهش اضافه بشه کاربر رو تیکش رو می زنید
(مجوزهاشو با روبانش رو بهش میدیم)
وارد تب دوم میشید
تو این تب اگر بخواییم مثلا کاربری 100 ارسال کرده باشه وارد این گروه کاربری کمه تو تب اول تعین کردیم بشه باید تو قسمت محتوا و موقعیت ها :کاربر حداقل x مطلب ارسال کرده است رو میزاریم رو 100 و ذخیره میکنیم
وقتی کاربر 100 ارسال کرد به طور خودکار وارد این گروه کاربری میشه چون این کار بر اساس سیستم کرن هست یکم طول میکشه اگه میخواین بلافاصله اجرا بشه وارد تب ابزار عملیات برنامه ریزی شد و ترفیع های گروه کاربری از قسمت کنترل اجرا کنید

سلام
این استایل برای آیکن انجمن ها از font awesome استفاده می کنه به راحتی هم میشه حذف کرد استایل رو باید ببینم
استایلی که استفاده کردم Flat Awesome-1.5.0 هستش.
ببینید این آیکن تو این مسیر هست /styles/brivium/ModernStatistic/refresh.png
توی پوشه استایل این پوشه نبود. پوشه Brivium توی Library هست و آیکن refresh.png هم نداره.
این کد رو تو قالب ها به extra.css اضفه کنید
کد
.sidebar {
display: none;
}
فکر کنم این کد کلا سایدبار رو برداره. من نمی‌خوام برداشته بشه، می‌خوام چیزای دیگه‌ای جاش بیارم.
کنترل پنل تب کاربران>گروه های کاربری>تو یکیشون میرین>css نام کاربری از کد css برای رنگی کردن استفاده می کنید
اینو میدونم. منظورم اینه که بعضی از گروه های کاربری من، رنگ های بیشفرض بنر ها رو ندارن. من میخوام Css مخصوص استایلم رو داشته باشم تا بتونم رنگش رو تغییرش بدم.

H4M3D

مدیر کل
توی پوشه استایل این پوشه نبود. پوشه Brivium توی Library هست و آیکن refresh.png هم نداره.
اگه نباشه یعنی اینکه فایل هاشو خوب اپلود نکردین
فکر کنم این کد کلا سایدبار رو برداره. من نمی‌خوام برداشته بشه، می‌خوام چیزای دیگه‌ای جاش بیارم.
افزونه - مدیریت و قرار دان ویجیت در هر صفحه Widget Framework
اینو میدونم. منظورم اینه که بعضی از گروه های کاربری من، رنگ های بیشفرض بنر ها رو ندارن. من میخوام Css مخصوص استایلم رو داشته باشم تا بتونم رنگش رو تغییرش بدم.
ااااااااااااا.png

سلام مجدد.
سوالای قبل رو بیخیال میشم فقط همین دوتا سوال مهم رو راهنمایی کنید.
این سوالم رو جواب ندادین و خیلی هم مهمه.

کنترل پنل تب کاربران>فیلدهای اختصاصی کاربری
من فیلد جدید ساختم ولی توی پست بیت تصاویر تولتیپ ندارن.
توی این تاپیک ببینید.

H4M3D

مدیر کل
مرسی از راهنماییاتون.
گزینه ای برای ویرایش و تغییر امضا نیست.
چیزی رو باید تیک دار کنم؟ چیکار باید بکنم ؟

آخرین ویرایش