درخواست 1 پرتال زنفورو

سلام خدمت شما :)

1- درخواست افزونه پرتال زنفورو دارم , مثل سایت linux.org پایین سایت اخرین ارسال هاهم داره .

2- یک سوال دیگه داشتم چطور میشه مثل سایت اقا محمد پایین انجمن چنین چیزی باشه؟ چنتا انجمن هم همینطوری دیده بودم جای سوال بود برام .

3- افزونه قوانین هم مثل پارس فورو هم اگر میشه قرار بدید که باید قبول کنیم

آقای حامد منظورتون رو نفهمیدم ولی اگر منظورتون اینه که من و یوزر classic یکی هستیم , باید عرض کنم در زنفورو به شخصه دیدم آی پی کاربر با بنده یکی بوده یعنی واقعی نشان نمیده درضمن احتمال میدیم یوزر classic برای من باشه که بنده تکذیب میکنم قضاوت با خودتون هست . مگر موضوعی که ارسال کردم خیلی موضوع مهمی که با یک یوزر دیگر باید ارسال کنم . به تازگی وارد زنفورو شدم و کم کم دارم اشنا میشم اگر مشکلی هست اعلام کنید , دیگر پست ندهم .
ای پی بنده هم این هست :31.**.69.4
همانطورکه اشاره کردم تازه وارد سیستم زنفورو شدم اگر مشکلی نیست افزونه هایی که اشاره کردم رو لطف کنید قرار بدید ممنون میشم . اگر هم مشکلیست با بنده مارو به خیر و شمارو به سلامت

تشکر بابت رسیدگی , چطور این افزونه رو کاری کنم در صفحه اصلی نشون بده و اخرین ارسالات و کاربران انلاین رو هم نشون بده اگر میشه یک بار سایت linux.org چک کنید تفاوت زیادی داره
نحوه قرار دادن هم در صفحه اصلی هم بگید چون پیشفرض site/news هست

مرسی
چطور کاری کنم روی صفحه اصلی نشون بده الان اصلا جایی نشون نمیده

میخوام

مثلا فروم من این قسمته site/forum
میخوام افزونه رو اینجا نشون بده site.com روی صفحه اصلی

H4M3D

مدیر کل
تنظیمات نام انجمن / آدرس سایت / اطلاعات تماس/ ... >Index Page Route
articles رو وارد کنید

مرسی حامد .

روی easy php نصب کردم تنظیمات رو انجام دادم ادرس میدم نگاه کنید :x

بابت ویدئو هاهم تشکر
فقط یک سوال وقتی پلاگین هارو بر روی پرتال نصب میکنیم بر روی انجمن هم نصب میشه , چطور میشه کاری کرد روی انجمن نصب نشه ؟ یعنی بر روی انجمن نشان داده نشه افزونه های پرتال رو .

اون css هایی که خود xenforo تغییر داده بود برای ورژن 1 بوده فکر کنم css های این ورژن فرق داره چک کنی

پشتیبانی هم خوبه مرسی.

منظورم این هست افزونه های پرتال زنفورو بر روی انجمن هم نشان داده میشه . نمیشه کاری کرد افزونه های پرتال زنفورو بر روی انجمن نشون داده نشه

بله همونه
اون CSS که در داخل سایت زنفورو قرار داده شده بود فرق داره با این نسخه
چطوری عکس هارو شبیه سایت LINUX.ORG بکنم؟
اگر میشه CSS هاشو قرار بدین
با تشکر

Cr0w

کاربر
به روز رسانی !

اگر اشتباه نکنم فارسی ساز هم نداره درسته ؟