دعوت به همکاری

Mani

کاربر
سلام
دوستان من دنبال اینم که با کسایی که تمایل دارن انجمن هامون رو ادغام کنیم و یه فروم بزرگتر و بهتر داشته باشیم. اینطوری هم تلاش هامون چند برابر می شه و هم هزینه هامون کمتر و میتونیم با چند برابر شدن همین هزینه ای که الان داریم واسه انجمنمون می کنیم، یه انجمن بهتر بسازیم.
اگر کسی مایله به من پیام بده و شرایطش رو بگه. این دعوت به همکاریه نه تبلیغ!!!! با تشکر

mr.m0hamm4d

عاقا محمد :)
کاربر
ادرس انجمنتون رو برای بنده ارسال کنید + شرایط همکاری.

ir4mt

کاربر
همکاری خوبه

اما الان دیگه دوره انجمنی با هزار تا موضوع نیست . خیلی ها سالها پیش همچین کاری کردن و موفقیتی نداره .
دوره دوره انجمن های تخصصی تک یا تعداد موضوع های محدوده .

Mani

کاربر
همکاری خوبه

اما الان دیگه دوره انجمنی با هزار تا موضوع نیست . خیلی ها سالها پیش همچین کاری کردن و موفقیتی نداره .
دوره دوره انجمن های تخصصی تک یا تعداد موضوع های محدوده .
این حرف شما متینه اما وقتی ما چند انجمن بشیم و با هم ادغام بشیم پست ها اعضا و ... همه چیز بهتر میشه. مثلا انجمن من 5 تا عضو فعال داره انجمن شما 10 تا و ... اینطوری همه با هم جمع میشن و یه فروم بزرگ عمومی میسازن. به نظرم مهم ترین عامل موفقیت یه فروم داشتن یه گروه خوبه. من خودم یه زمانی توی فروم قبلیم حدود ده پونزده عضو فعال داشتم اینا خودشون فروم رو می چرخوندن. دوستاشونو می اوردن، مسابقه می ذاشتن و ... اما الان اونا هر کدوم یه فروم زدن که فقط خودشون توش فعالیت می کنن!! اینجا هم اکثرا کسایی که انجمن دارن انجمنشون خلوته (مثل خودم) و تصورشو بکنید که اگر فقط سه چهارتا از اینا با هم ادغام بشن چی میشه.

ir4mt

کاربر
چی بگم ، با دوستان مدیر در تماس باشید .
اما این انجمن تخصص زنفرو هست و خیلی خوب در نمیاد با انجمنهای دیگه ادغام بشه .

mr.m0hamm4d

عاقا محمد :)
کاربر
چی بگم ، با دوستان مدیر در تماس باشید .
اما این انجمن تخصص زنفرو هست و خیلی خوب در نمیاد با انجمنهای دیگه ادغام بشه .
اینجا نمیخواد ادغام بشه.
لطفا متن تاپیک رو بخون :D

لایک ها Mani

Mani

کاربر
هر کی میخواد انجمن خودشو بفروشه یا واگذار بکنه، قبلش یه پیام به من بده.