افزونه 1 تغییر تاریخ پست ارسال شده 1.7

دسترسی لازم را برای دانلود ندارید
  • شروع کننده موضوع H4M3D
  • تاریخ شروع

ir4mt

کاربر
این افزونه رو نصب کردم اما مثل تصویر توضیح ، در زیر پست کاربران همچین گزینه ای رو برای تغییر تاریخ نمیبینم.
علت چی میتونه باشه؟

ir4mt

کاربر
اگر میشه نسخه جدیدش رو بزارید که پنل تنظیمات هم داره.

برای اینه میگم افزونه رو با همه جزیاتش بزارید.ترجمه هم نمیکنید همین انگلیسیشم باشه کمک میکنه.
صفحه این افزونرو ببینید متوجه میشید دو تا عکس گذاشته که شما نزاشتید و توضیحم داره.

امکانش هست که در هنگام ارسال موضوع بتوانیم زمانی را برای ارسال موضوع انتخاب کنیم چون فقط زمانی میشه زمان مطالب را تغییر داد که مطلب ارسال شده

با تشکر از افزونه ایی که زمینه کردید فقط با مشکلات زیر مواجع شدم

1. در هنگام انتخاب زمان انتشار مطلب این امکان را نمی دهد که مثلا در 12:33 دقیقه مطلب منتشر بشود و باید از بین زمانی که خودش تعیین کرده مثلا 12:00 ، 12:15 ، 12:45 یکی را انتخاب کنم و امکان تغییر زمان مطلب به صورت دستی را نمی دهد

2. زمانی که زمان مطلب را مشخص کردم و گزینه ارسال مطلب را می زنم با بیغام زیر رو به رو میشوم

:The following error occurred
.Please enter a date in the future​
در حالی که زمان انتشار را تعیین کرده ام

Saman Ice

کاربر
با تشکر از افزونه ایی که زمینه کردید فقط با مشکلات زیر مواجع شدم

1. در هنگام انتخاب زمان انتشار مطلب این امکان را نمی دهد که مثلا در 12:33 دقیقه مطلب منتشر بشود و باید از بین زمانی که خودش تعیین کرده مثلا 12:00 ، 12:15 ، 12:45 یکی را انتخاب کنم و امکان تغییر زمان مطلب به صورت دستی را نمی دهد

2. زمانی که زمان مطلب را مشخص کردم و گزینه ارسال مطلب را می زنم با بیغام زیر رو به رو میشوم

:The following error occurred
.Please enter a date in the future​
در حالی که زمان انتشار را تعیین کرده ام
تاریخ هم انتخاب میکنید؟