افزونه موضوعات ویژه و پرتابل 2.17.0

دسترسی لازم را برای دانلود ندارید
  • شروع کننده موضوع H4M3D
  • تاریخ شروع

وطن وب هاست

Cr0w

کاربر
سلام این افزونه نیاز به راستچین سازی داره ؟ از دوستان کسی انجام داده اگر داره کد هاشو بزاره .

Cr0w

کاربر
عرض ادب . نیاز داشت که بنده راستچین کردم

گفتم شاید دوستان اماده داشته باشند . سریع تر تغییرات و اعمال کنم .

کلا ساختار قالب این افزونه با رکت مشکل داره و خراب میشه ;)

mr.m0hamm4d

عاقا محمد :)
کاربر
عرض ادب . نیاز داشت که بنده راستچین کردم

گفتم شاید دوستان اماده داشته باشند . سریع تر تغییرات و اعمال کنم .

کلا ساختار قالب این افزونه با رکت مشکل داره و خراب میشه ;)
خیر مشکلی نداره عزیزم. بنده خودم تست کردم.
شما نمونه خراب بدید بنده ببینم :)

msmo

کاربر
دوستان، ممنون برای این افزونه خوب و کاربردی، فقط یه سؤال، نمیشه اسلایدر این افزونه رو منتقل کنیم به زیر navigation bar عایا؟
آخه نمیخوام کنار سایدبار قرار بگیره، میخوام بالاش بره، زیر هدر...:oops:

msmo

کاربر
آقا حامد برا من 42، editor هست، میشه بگید کدوم عنوانُ توی template-modification انتخاب کردید؟:rolleyes:

amin

کاربر
ببخشید چطور میشه این پست رو مثه پارس فرو زیر آخرین ارسالات برد ؟ کدشو کجا باید وارد کرد ؟
ممنون میشم توضیح بدید .

soltancs

کاربر
هرگاه مطلبی از پرتابل رو باز میکنم یا کاربری مطلب رو باز میکنه این خطا در سرور ایجاد میشه

ErrorException: Undefined index: message - library/EWRporta2/Model/Articles.php:299
#0 /home/parsskyc/public_html/ogcs.ir/library/EWRporta2/Model/Articles.php(299): XenForo_Application::handlePhpError(8, 'Undefined index...', '/home/parsskyc/...', 299, Array)
#1 /home/parsskyc/public_html/ogcs.ir/library/EWRporta2/Model/Articles.php(478): EWRporta2_Model_Articles->parseArticleIcon(Array)
#2 /home/parsskyc/public_html/ogcs.ir/library/EWRporta2/ControllerPublic/Thread.php(12): EWRporta2_Model_Articles->getArticleByThreadIdOrAuto(12)
#3 /home/parsskyc/public_html/ogcs.ir/library/Andy/SimilarThreads/ControllerPublic/Thread.php(12): EWRporta2_ControllerPublic_Thread->actionIndex()
#4 /home/parsskyc/public_html/ogcs.ir/library/XenForo/FrontController.php(351): Andy_SimilarThreads_ControllerPublic_Thread->actionIndex()
#5 /home/parsskyc/public_html/ogcs.ir/library/XenForo/FrontController.php(134): XenForo_FrontController->dispatch(Object(XenForo_RouteMatch))
#6 /home/parsskyc/public_html/ogcs.ir/index.php(13): XenForo_FrontController->run()
#7 {main}
البته من از افزونه ewporta2 استفاده میکنم.

سوال دیگه هم دارم که چطور میشه مطالب صفحه اصلی پرتابل رو دو ستونه کرد. ( با وجود طولانی بودن متن)

H4M3D

مدیر کل
با افزونه موضوعات مشابه مشکل داره ، موشوعات مشابه نسخه چنده؟

soltancs

کاربر
نسخه 4.1 .
افزونه موضوعات مشابه رو غیر فعال کردم اما ارور مجدد اومد.

soltancs

کاربر
اروری که گفتم به خاطر تنظیمات داخل افزونه بود
داخل option portal تمامی تیک های enable wigate framework را غیر فعال کنید
اگر باز هم خطا سرور مشاهده شد بقیه تنظیمات رو هم بررسی کنید.