پشتیبانی چگونگی ایجاد فاصله میان پیشوند و عنوان موضوع

• شروع کننده موضوع Cr0w
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Cr0w

کاربر
عرض ادب چطوری بین پرفیکس و عنوان موضوع فاصله بندازم ؟

به عنوان مثال

خبرعنوان موضوع --->خبر عنوان موضوع

H4M3D

مدیر کل
کد css اینه ویرایش کن بزار تو extra.css
Code
h1 .prefix {
    font-size: 80%;
    line-height: normal;
    margin: 0;
}

لایک ها Cr0w

Cr0w

کاربر
نه حامد به این صورت نیست من زمانی که موضوع رو دارم مشاهده میکنم منظورم هست نه این که موضوع در لیست مثلا انجمن یا دسته هست

mr.m0hamm4d

عاقا محمد :)
کاربر
انتهای xenforo.css اضافه کنید

Code
.h1 .prefix{margin-right:15px;}

لایک ها Cr0w

Cr0w

کاربر
من امید وار بودم که از روش css این مشکل حل نشه چرا ؟‌ چون الان پرفیکس ها تا اونجایی که من میدونم سه جا زیاد به چشم میان !

1.لیست اخرین ارسال ها
2.لیست انجمن ها
3.موضوعات

مشکل در شماره سوم هست و در ۱و۲ این مشکل نیست اگر من اون کاری که شما گفتید انجام بدم به هر سه اعمال میشه

مثلا اگه در لیست انجمن ها به این صورت باشه :‌ خبر این یک خبر ازمایشی است رو به ----------> خبر این یک خبر ازمایشی است تبدیل میکنه

بنده پیشنهادم اینه که قالب اصلی مربوط به نمایش موضوع رو پیدا کنیم و در خط کد پرفیکس رو بیابیم و
  رو اضافه کنیم

mr.m0hamm4d

عاقا محمد :)
کاربر
من امید وار بودم که از روش css این مشکل حل نشه چرا ؟‌ چون الان پرفیکس ها تا اونجایی که من میدونم سه جا زیاد به چشم میان !

1.لیست اخرین ارسال ها
2.لیست انجمن ها
3.موضوعات

مشکل در شماره سوم هست و در ۱و۲ این مشکل نیست اگر من اون کاری که شما گفتید انجام بدم به هر سه اعمال میشه

مثلا اگه در لیست انجمن ها به این صورت باشه :‌ خبر این یک خبر ازمایشی است رو به ----------> خبر این یک خبر ازمایشی است تبدیل میکنه

بنده پیشنهادم اینه که قالب اصلی مربوط به نمایش موضوع رو پیدا کنیم و در خط کد پرفیکس رو بیابیم و
  رو اضافه کنیم
خیر. فقط به همون جایی که میخواید اعمال میشه .شما تست کنید لطفا

لایک ها Cr0w
وضعیت
موضوع بسته شده است.