بستن اطلاعیه
شما می توانید جدیدترین نسخه زنفورو را از این لینک دریافت نماید.
بستن اطلاعیه
شما می توانید جدیدترین نسخه فارسی ساز را از این لینک دریافت نماید.

عمومی سوال در مورد انتخاب

شروع موضوع توسط boot ‏3/8/16 در انجمن پشتیبانی فنی

1. boot

boot کاربر

امتیاز دستاورد:
    3
    سلام بر عزیزان
    من مخوام یک انجمن بزنم تو زمینه وب 10 ساله کار میکنم اما تجربه انجمن داری ندارم
    الان بین وی بی و زنفورو موندم ips کلا بی خیالش شدم
    زنفورو خوبه اما اگر میشد با امکانات پرشین تولز(بجز بازارچه که نیاز ندارم فعلا) رو با دیزاینی چون وب هاستینگ تالک پیاده کرد خیلی خوب میشد
    الان موندم لایسنس کدوم رو بخرم؟
    عمده کاربرانه من وبمستر و تخصصی هست سایت البته نمونه داخلی نداره بهمین خاطر کاربران با محیط زنفورو کمی سخت کنار میام چون اکثرا در انجمن های وی بی مشغولند ولی امکانات اطلاع رسانی زنفورو قابل چشم پوشی نیست . مورد بعد این زفورو سئو خوبی داره چند سایت که بررسی کردم زیاد چنگی به دل نمیزد
    تشکر از راهنمائیتون.

2. boot

boot کاربر

امتیاز دستاورد:
    3
  3. sonic69

sonic69 کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    28
    سلام عزیزم.

بدون شک پیشنهاد هر شخصی در این مکان xen هست. اما به نظر من در حال حاظر برید سمت ipb-ips :)

boot از این پست تشکر کرده است.
  4. boot

boot کاربر

امتیاز دستاورد:
    3
    سلام
    چرا؟
    در موارد زیر برتری داره
    سئو؟
    کاربر پسندی؟
    امکانات متداول که تقریبا میدونید برای ما ایرانیها چیه؟
    پشتیبانی خوب؟
    امنیت که تقریبا یه سرو گردن بالاتره

5. sonic69

sonic69 کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    28
    نکاه کنید: هر سه این سیستم که اسمشون تو این موضوع آورده شده از بهترین ها هستند. چراکه کاربران زیادی از نقاط جهان دارند با این سه کار می کنند و تیم های پشتیبانی هر سه همواره در صدد هستند که بهترین ها رو برای سیستم ها به ارمغان بیارند تا بتونند مشتری جذب کنند.

هر کدوم از این سیستم ها هم تو مواردی نقاط قوت و ضعف مشترک دارند. و در مواردی سیستمی نسبت به سیتم دیگه برتری هایی داره
    زنفورو و ای پی بی نسبت به وی بی کاربر پسند تر هستند (بیشتر به دلیل ای جکس بار بودن)، و بیشتر کاربران این 2 مورد رو می پسندند.

همینطور که امنیت زنفورو بالاست، امنیت آی پی بی نیز بالا هست.
    بیشتر دلیل پیشنهاد من در باب پشتیبانی هست.(البته با احترام به دوستان این انجمن). از نظر افزونه های بومی و ...

6. boot

boot کاربر

امتیاز دستاورد:
    3
    اگر بنا رو بر این بزارید که من کلا از پشتیبان خود سایت مرجع میتونم استفاده کنم.(میتونم ارتباط برقرار کنم و مشکلی از جانب زبان نیست) کدوم رو پیشنهاد میدین؟
    در کل زنفورو از نظر سئو و انعطاف در طراحی دست ما رو باز میزاره؟ یا سیستم دیگه بهتر میتونه بهمون کمک کنه؟

7. sonic69

sonic69 کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    28
    البته منظور من از پشتیبنی صرفا بوجود امدن مشکلات احتمالی نیست، چراکه دوستانی که در این انجمن هستند تو این قضیه می توندد به شما کمک کنند. منظور بیشتر عدم وجود افزونه های بومی هست.

بله، دست تون تو بیشتر موارد باز هست. اما تو برخی از موارد(سئو) با زبا فارسی اندک مشکلاتی داره. مثل سیستم برچسب ها، نام مستعار مجموعه ها و...

متاسفانه تجربه استفاده از ipb-ips رو ندارم. اما پیشنهادم این هست که به انجمن پشتیبانی این سیستم هم رجوع کنید و از دوستان مشورت بگیرید

8. Admiral

Admiral کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    3
    سئو؟ Xenforo
    کاربر پسندی؟ Xenforo - VB
    امکانات متداول که تقریبا میدونید برای ما ایرانیها چیه؟ هر سه
    پشتیبانی خوب؟ VB
    امنیت که تقریبا یه سرو گردن بالاتره IPS

9. boot

boot کاربر

امتیاز دستاورد:
    3
    سلام
    اگر سئو زنفور اینجور که میفرمائید اینقدر خوبه انجمن دهه هفتادی ها چرا با این همه مطالب و یوزر اینقدر بازدیدش اصف باره؟
    ممنونم میشم بفرمائید برای زنفورو فرد یا گروه خاصی هست که در زبان فارسی خدمات طارحی تم و یا بومی سازی افزونه ها رو انجام بده؟(پولی البته)
    چون زنفورو یکمقدار ظاهر خسته کننده ای داره و میبایست کمی تغییرات در اون داد + زنفورو کد شده یا اوپن سورس در اختیار خریدار قرار میگیره؟

آخرین ویرایش: ‏9/8/16
  10. Classic

Classic کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    18
    سلام , اگر میخواید لایسنس تهیه کنید زنفورو رو حتما تهیه کنید چرا که داخل سایت رسمی زنفورو , امکانات افزونه ها و ... بسیار زیاد هست .
    از نظر امنیت هم Xenforo خیلی سر تر از ipb و vb هست .
    سایت های ثبت اسیب پذیری چک کنید میبینید که اسیب پذیری جدی ثبت نشده فقط 1 اسیب پذیری هست که برای چند سال پیش هست و مهم هم نیست .
    امنیت vb که کلا بیخیال مخصوصا نال شدش رو که حتی مدیران انجمن پشتیبانیش داخل استایل هاش دسترسی و فایل مخرب قرار میدادند چند بار هم لو رفتند ...
    اما بین انجمن ساز ها xenforo , ipb خوبند کلا بیخیال vb .

11. boot

boot کاربر

امتیاز دستاورد:
    3
    ممنون
    بله الان بین ips و زنفورو موندم
    میشه سوالات زیر هم پاسخ بدین؟
    عمومی - سوال در مورد انتخاب

12. Admiral

Admiral کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    3
    درود. ببینید دوست عزیز تفاوت هایی که بین اینها در پست قبلی عرض کردم فقط در حد چند دهم درصده .
    در مورد سوالتون باید بگم انجمن تفریحی همیشه همینه چون اساس مطالبش کپی از سایت های دیگست .. کلا سایتی که تولید محتوا نداشته باشه پیشرفتی نخواهد داشت.
    انقدر هم وسواس به خرج ندهید که کدوم رو انتخاب کنم ... اصلا در واقع سئو چیزی نیست که از قبل وجود داشته باشه شما باید خودتون اون رو بسازید . پس بهتره نگاهی به انجمن سازا بندازید و هرکدومو راحت بودید باهاش انتخاب کنید .. برفرض مثال انجمن گیم فا روی مای بی بی رو چک کنید که چقدر تو کارشون موفق بودند.
    شما انجمنتون رو با هر چی دوست دارید بزنید بعد روش کار کنید به عنوان مثال: ثبت در شبکه های اجتماعی ، ثبت در دایرکتوری ها ، گرفتن بک لینک و تولید محتوای اختصاصی.
    مطمئن باشید موفق خواهید شد .. ولی اگر نه بیشتر روی چیزایی که الان مدنظرتونه زوم کنید متاسفانه باید بگم به جایی نمیرسید.
    موفق باشید.

13. msmo

msmo کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    8
    سلام به دوست خوبمون
    من قبل از اینکه مجله دوستانه مونُ باز کنم خیلی مطالعه کردم که چه انجمن سازی رو براش نصب کنم.
    مطالعه م به اینجا رسید که پشتیبانی وی بی به دلیل قدمتش، در ایران بسیار پیشرفته تر و گسترده تره و افراد زیادی هستن که میتونن در صورت اشکال، راحت برطرفش کنن
    ولی مطلبی خوندم که نوشته بود خداحافظ وی بی! سلام زنفورو!
    وقتی واردش شدم متوجه شدم که سازنده وی بی برای ارائه خدمات بهتر و سطح بالاتر، زنفورو رو کدنویسی کرده.

الان من حس کردم بیشترین مشکل شما با سئو هست، که سئو یه کار حرفه ای و در قالب باید انجام بشه.
    شما اگه قالبتونُ بهینه کنید و مطالب جدید و رویکرد جدید داشته باشید و بازدیدکنندگانتون بهتون امتیاز بدن و شما رو به اشتراک بذارن و بک لینک بگیرید و...
    سیستم زنفورو بسیار مناسب خواهد بود. با امکانات مشترک، سئو قالب و مطالب یکسان از نظر کیفی زنفورو به شما نتیجه مطلوبتری میده، ضمن اینکه این انجمن ساز هنوز راه برای پیشرفت داره.
    در مورد آی پی بی، من راستش از محیطش خوشم نمیاد.

زنفورو دست آدمو باز میذاره برای هرگونه تغییرات دلخواه و حتی خودتون میتونید افزونه مورد نیازتونو درست کنید و من جدیداً متوجه شدم که اگه اندکی مطالعه کنم میتونم جای اینهمه افزونه نصب کردن، خودم خیلیاشو توی سیستم درست کنم که افزونه های اضافی سرعت بارگذاری صفحاتو نگیره.

باز هم عرض می کنم، این ها عرایض فردیه که از صفر، کار با انجمن ساز زنفورو رو شروع کرده و در واقع انتخابش کرده.
    امیدوارم انتخاب خوبی کنید که بعدها هم ازش راضی باشید.

درضمن بین پشتیبانی های زنفورو اینجا خیلی خوب جواب کاربرها رو میدن و اگه همینطوری آقا حامد ادامه بده، اینجا انجمن پشتیبانی مرجع فارسی زنفورو میشه.
    آقای حامد، بی نهایت از زحمات و حوصله و دانش شما سپاسگزاریم.