بستن اطلاعیه
شما می توانید جدیدترین نسخه زنفورو را از این لینک دریافت نماید.
بستن اطلاعیه
شما می توانید جدیدترین نسخه فارسی ساز را از این لینک دریافت نماید.

پشتیبانی ارور در زمان ارسال نوشته

شروع موضوع توسط hamid ‏14/7/16 در انجمن پشتیبانی فنی

1. hamid

hamid کاربر

امتیاز دستاورد:
    3
    با سلام
    کاربرها این ارور را در زمان ارسال تاپیک دریافت می کنند:
    کد:
    Mysqli prepare error: DELAYED option not supported for table 'xf_search_index'
    Zend_Db_Statement_Mysqli->_prepare() in Zend/Db/Statement.php at line 115
    Zend_Db_Statement->__construct() in Zend/Db/Adapter/Mysqli.php at line 381
    Zend_Db_Adapter_Mysqli->prepare() in Zend/Db/Adapter/Abstract.php at line 478
    Zend_Db_Adapter_Abstract->query() in XenForo/Search/SourceHandler/MySqlFt.php at line 129
    XenForo_Search_SourceHandler_MySqlFt->_pushToIndex() in XenForo/Search/SourceHandler/MySqlFt.php at line 101
    XenForo_Search_SourceHandler_MySqlFt->insertIntoIndex() in XenForo/Search/Indexer.php at line 44
    XenForo_Search_Indexer->insertIntoIndex() in XenForo/Search/DataHandler/Post.php at line 73
    XenForo_Search_DataHandler_Post->_insertIntoIndex() in XenForo/Search/DataHandler/Abstract.php at line 275
    XenForo_Search_DataHandler_Abstract->insertIntoIndex() in XenForo/DataWriter/DiscussionMessage.php at line 759
    XenForo_DataWriter_DiscussionMessage->_insertOrUpdateSearchIndex() in XenForo/DataWriter/DiscussionMessage.php at line 738
    XenForo_DataWriter_DiscussionMessage->_indexForSearch() in XenForo/DataWriter/DiscussionMessage.php at line 584
    XenForo_DataWriter_DiscussionMessage->_postSave() in XenForo/DataWriter.php at line 1423
    XenForo_DataWriter->save() in XenForo/DataWriter/Discussion.php at line 491
    XenForo_DataWriter_Discussion->_saveFirstMessageDw() in XenForo/DataWriter/Discussion.php at line 435
    XenForo_DataWriter_Discussion->_postSave() in XenForo/DataWriter.php at line 1423
    XenForo_DataWriter->save() in XenForo/ControllerPublic/Forum.php at line 828
    XenForo_ControllerPublic_Forum->actionAddThread() in XenForo/FrontController.php at line 351
    XenForo_FrontController->dispatch() in XenForo/FrontController.php at line 134
    XenForo_FrontController->run() in /home/nsstudie/public_html/fxen/index.php at line 13

تا هفته پیش انجمن خوب کار می کرد ولی یکدفعه اینجوری شد.
    نسخه انجمن 1.5.8

2. Classic

Classic کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    18
    فکر میکنم هاستینگتون نسخه My Sql خودشون رو اپدیت کردن این تاپیک رو بخون شاید کمکت کرد !

Fixed - Delayed MySQL Queries

hamid از این پست تشکر کرده است.
  3. hamid

hamid کاربر

امتیاز دستاورد:
    3
    من هم به پشتیبانی هاستینگ همین را گفتم ولی به من می گویند که آپدیت نکردیم. شک ندارم آپدیت کردند یا تغییری ایجاد کرده اند که این ارور نمایان میشه. ولی این ها انکار می کنند. خودشون هم سر در نمیارند که مشکل از کجا هست.
    راه حل پست شماره 6 اون تاپیک را هم انجام دادم ولی به حای اون ارور یک ارور دیگر نمایان شد. بقیه راه حل هایی هم که در آن تایپک گذاشتند را هم نمی فهمم چی می گویند به هاستینگ هم نشانی اون تاپیک را دادم گفتند نه مشکل شما این نیست، بهشون می گم پس مشکل چی هست جوابی ندارد.

Classic از این پست تشکر کرده است.
  4. H4M3D

H4M3D مدیر کل

امتیاز دستاورد:
    113
    بکاپ از دیتابیس بگیرید بعد کد زیررو تو phpadminاجرا کنید
    کد:
    ALTER TABLE xf_search_index ENGINE=MyISAM;

Cr0w، Classic و hamid از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. hamid

hamid کاربر

امتیاز دستاورد:
    3
    با سپاس @H4M3D درست شد.
    من این راه حل را قبلاً در یک انجمن روسی دیده بودم و از آنجایی که نمی دوستم در کلی چه هست به پشتیبانی هاستینگ فرستادم و آن ها هم گفتند ربطی به این مشکل ندارد. حالا نشانی این تایپک را فرستادم و مثل اینکه یک تکونی به خودشان دادند و مشکل انجمن حل شده و نکته ای که اینجا هست می گویند:
    مشکل از ما نبوده و . تغییر engine تیبل دیتابیس ارتباطی به تنظیمات سرور ندارد.
    حالا برای من یک سوال پیش آمده. چه چیزی باعث این مشکل شده بود؟
    هاستیگ میگه کلاً مشکل از سرورها نبوده و خودتان مقصر هستید نه ما! آیا درسته این حرف؟

Cr0w از این پست تشکر کرده است.
  6. Cr0w

Cr0w کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    28
    در بسیاری از موارد پشتیبانی نرم افزاری توسط هاستینگ ها محدود است . البته این وسط نبایدم کسی رو مقصر دونست . این بر میگرده به میزان علم خود پشتیبان هاستینگ که نمیتونه تشخیص بده که DELAYED یک syntax هست و فقط در موتور MyIsaM کاربرد دارد . عاقبت فعالیت در کاریست که از علم ان محروم هستیم .

msmo، H4M3D و hamid از این ارسال تشکر کرده اند.