بستن اطلاعیه
شما می توانید جدیدترین نسخه زنفورو را از این لینک دریافت نماید.
بستن اطلاعیه
شما می توانید جدیدترین نسخه فارسی ساز را از این لینک دریافت نماید.

افزونه قرار دادن توضیح (caption) برای فایل های ضمیمه

شروع موضوع توسط H4M3D ‏11/7/16 در انجمن افزونه های زنفورو

1. H4M3D

H4M3D مدیر کل

امتیاز دستاورد:
    113
    msmo و ir4mt از این پست تشکر کرده اند.
  2. msmo

msmo کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    8
    آقا حامد دست شما درد نکنه، خیلی به روزی
    ولی این افزونه رو از وقتی نصب کردم ارور سرور میده.
    به نظرتون میشه کاریش کرد؟ یا حذفش کنم

کد:
    ErrorException: Undefined index: content_id - library/ThemesCorp/CaptionAttachments/Model/Attachment.php:19
    ایجاد شده توسط: .., دیروز در 12:36 صبح
    Stack Trace

#0 /home/public_html/library/ThemesCorp/CaptionAttachments/Model/Attachment.php(19): XenForo_Application::handlePhpError(8, 'Undefined index...', '/home/sunflowe/...', 19, Array)
    #1 /home/public_html/library/XenResource/Model/Resource.php(594): ThemesCorp_CaptionAttachments_Model_Attachment->prepareAttachment(Array)
    #2 /home/public_html/library/XenResource/Listener/Template.php(112): XenResource_Model_Resource->prepareResource(Array, Array)
    #3 [internal function]: XenResource_Listener_Template::threadViewPostDispatch(Object(WMTech_DoublePost_ControllerPublic_Thread), Object(XenForo_ControllerResponse_View), 'XenForo_Control...', 'Index')
    #4 /home/public_html/library/XenForo/CodeEvent.php(73): call_user_func_array(Array, Array)
    #5 /home/public_html/library/XenForo/Controller.php(363): XenForo_CodeEvent::fire('controller_post...', Array, 'XenForo_Control...')
    #6 /home/public_html/library/XenForo/FrontController.php(358): XenForo_Controller->postDispatch(Object(XenForo_ControllerResponse_View), 'XenForo_Control...', 'Index')
    #7 /home/public_html/library/XenForo/FrontController.php(134): XenForo_FrontController->dispatch(Object(XenForo_RouteMatch))
    #8 /home/public_html/index.php(13): XenForo_FrontController->run()
    #9 {main}

3. H4M3D

H4M3D مدیر کل

امتیاز دستاورد:
    113
    سلام، این با افزونه WMTech_DoublePost به نظر میرسه مشکل داره ورژن DoublePost چنده؟

msmo از این پست تشکر کرده است.
  4. msmo

msmo کاربر تایید شده

امتیاز دستاورد:
    8
    سلام بر مدیر نمونه و به روز
    ورژن دبل پستم 1.3.0 می باشد. ولی الان سرچ کردم اینجا شما ورژن 1.3.1 رو گذاشتید، حالا آپدیت می کنم.

-------------------------پس از به روزرسانی افزونه مزبور-----------------------
    آقا بعد از به روز رسانی هم همین ارور رو دریافت کردم، ظاهرا درست می فرمایید، من وقتی این افزونه رو غیرفعال می کنم اصلا خطایی نمیده ولی فعال که می کنم، تا یکی پست میده، خطا میده. چون من به افزونه ادغام پستها بیشتر احتیاج دارم، اینو غیرفعال می کنم.
    خیلی متشکرم از اطلاعات خوبت حامد عزیز.
    فقط اگه این ناسازگاری در نسخه های بعدی رفع شد، بی زحمت اطلاع رسانی کنید.
    :rolleyes:

آخرین ویرایش: ‏16/7/16
    H4M3D از این پست تشکر کرده است.
  5. H4M3D

H4M3D مدیر کل

امتیاز دستاورد:
    113
    اون افزونه پست های پیاپی رو غیرفعال کنید اینو نصب کنید زمانش از تو دسترسی های گروه های کاربری تنظیم میشه

پیوست ها:

msmo از این پست تشکر کرده است.