پشتیبانی شروع کار با xenforo

سلام خدمت همه دوستان عزیز

من به تازگی با زنفورو اشنا شدم چندتا سوال داشتم و اگر سوال ها مبتدی هست عذرخواهی میکنم

زنفورو یک نسخه ثابت و پایدار داره که بعد از نصب حداقل 6 ماه نیاز به اپدیت نداشته باشه و مشکلات ایجاد نکنه ؟
امنیت زنفورو در چه حدی هست ؟ تاپیکی هست که امکانات کلی زنفورو رو توضیح بده ؟
ورژن php و mysql چند برای نصب زنفورو نیاز هست ؟
زنفورو برنامه , پلاگین , هک یا مود داره که از دیگر سیستم ها انجمن رو رایگان تبدیل به زنفورو کنه ؟
قالب های زنفورو اونطور که متوجه شدم نیاز به راستچین سازی نداره , یعنی قالب ها گزینه راست چین شدن دارن ؟
در کل برای کسی که تازه با این سیستم اشنا شده چه توصیه ای دارید ؟
اگر امکانش هست ادرس انجمن خودتون رو اینجا یا پیام خصوصی بفرستید ببینم
ممنونم

Classic

کاربر
زنفورو یک نسخه ثابت و پایدار داره که بعد از نصب حداقل 6 ماه نیاز به اپدیت نداشته باشه و مشکلات ایجاد نکنه ؟
سلام خدمت شما , تمامی نسخه های زنفورو پایدار هستند و اتفاقا بخاطر پشتیبان فعال و قوی که داره اپدیت زیاد داده میشه و این یکی از نقات قوت هست اما اپدیت هم نکنید مشکل خاصی وجود ندارد !

امنیت زنفورو در چه حدی هست ؟ تاپیکی هست که امکانات کلی زنفورو رو توضیح بده ؟
تاحالا مشکل امنیتی از سمت زنفورو ( اسیب پذیری جدی ) به ثبت نرسیده و گزارش نشده

زنفورو برنامه , پلاگین , هک یا مود داره که از دیگر سیستم ها انجمن رو رایگان تبدیل به زنفورو کنه ؟
بله

قالب های زنفورو اونطور که متوجه شدم نیاز به راستچین سازی نداره , یعنی قالب ها گزینه راست چین شدن دارن ؟
بله بنده در قسمت زبان راستچین یا چپ چین بودن رو مشاهده کردم و اگر فارسی ساز هم نصب کنید خودکار راستچین میشه

• PHP: 5.2.11+​
  • MySQL: 5.0+​
  • PHP extensions: MySQLi, GD (with JPEG support), PCRE, SPL, SimpleXML, DOM, JSON, iconv, ctype​
  • PHP safe_mode off​