پشتیبانی خطا در انجمن

سلام
دلیل این خطا چیه؟

An exception occurred: Access denied for user 'zagrospa_xenforo'@'localhost' (using password: YES) i
home/zagrosgh/public_html/library/Zend/Db/Adapter/Mysqli.php on line 333

1. Zend_Db_Adapter_Mysqli->_connect() in Zend/Db/Adapter/Abstract.php at line 315
  2. Zend_Db_Adapter_Abstract->getConnection() in XenForo/Application.php at line 730
  3. XenForo_Application->loadDb()
  4. call_user_func_array() in XenForo/Application.php at line 973
  5. XenForo_Application->lazyLoad() in XenForo/Application.php at line 1004
  6. XenForo_Application::get() in XenForo/Application.php at line 1609
  7. XenForo_Application::getDb() in XenForo/Model.php at line 161
  8. XenForo_Model->_getDb() in XenForo/Model/DataRegistry.php at line 138
  9. XenForo_Model_DataRegistry->_getMultiFromDb() in XenForo/Model/DataRegistry.php at line 97
  10. XenForo_Model_DataRegistry->getMulti() in XenForo/Dependencies/Abstract.php at line 147
  11. XenForo_Dependencies_Abstract->preLoadData() in XenForo/FrontController.php at line 127
  12. XenForo_FrontController->run() in /home/zagrosgh/public_html/index.php at line 13

تیکت دادم میگن مشکل از اومدن ایمیل اسپم زیاده
و مشکل از سرویس زنفورو هستش

Cr0w

کاربر
An exception occurred: Access denied for user 'zagrospa_xenforo'@'localhost' (using password: YES) i

دوست عزیز به این خطا توجه کنید ، یک بار یوزر و پسورد رو چک کنید . یوزر رو پاک کنید برای دیتابیس دوباره بسازید

دوست عزیز به این خطا توجه کنید ، یک بار یوزر و پسورد رو چک کنید . یوزر رو پاک کنید برای دیتابیس دوباره بسازید
هاست میگه بابت ارسال ایمیل اسپم زیاد قطع کردن
نمیدونم ممکنه از کدوم افزونه یا چ مشکلی دیگه ای هست

H4M3D

مدیر کل
خودت که میگی قطع کردن از هیچ افزونه ای هم نیست

H4M3D

مدیر کل
هیچ افزونه ای ایمیل اسپم نمیفرسته میخوانکه از اونجا بری هاستت رو عوض کن

msmo

کاربر
گفتن بخاطر اینکه ایمیل اسپم زیاد میاد قطع کردن تا مشکلو حل نکنم باز نمیکنن
من پیشنهاد می کنم شما یه Gmail بسازی، بگی هرچی ایمیل فرستاده میشه یا شما می فرستی از سایت، از اون و به اون بره که ربطی به هاست نداشته باشه.
چون زنفورو اتومات آپدیت کردن تاپیکا رو به همه اطلاع میده، ممکنم هست شما پیام خوشامد اتومات هم گذاشته باشی که کاربرا ندانسته بهش پاسخ بدن.
بنابراین من ترجیح دادم برای انجمنم یک Gmail داشته باشم که به هاست ربطی نداشته باشه.
امیدوارم مشکل شما هم حل بشه.

Classic

کاربر
من پیشنهاد می کنم شما یه Gmail بسازی، بگی هرچی ایمیل فرستاده میشه یا شما می فرستی از سایت، از اون و به اون بره که ربطی به هاست نداشته باشه.
چون زنفورو اتومات آپدیت کردن تاپیکا رو به همه اطلاع میده، ممکنم هست شما پیام خوشامد اتومات هم گذاشته باشی که کاربرا ندانسته بهش پاسخ بدن.
بنابراین من ترجیح دادم برای انجمنم یک Gmail داشته باشم که به هاست ربطی نداشته باشه.
امیدوارم مشکل شما هم حل بشه.
سلام خسته نباشید ,

نحوه ارسال ایمیل از طرف جیمیل هم ذکر میکنید ؟ چرا که یک سرور smtp خریداری کردیم برای ارسال ایمیل اما زنفورو مشکل داشت و به سرور متصل نمیشد نحوه اتصال به gmail رو قرار بدید ممنون میشم

Classic

کاربر
حامد باید پورت 465 روی سرور ماهم باز باشه ؟
عکس بالا مربوط به جیمیل هست دیگه ؟؟

Cr0w

کاربر
اگر ایمیل اسپم براتون میاد از کپتچا استفاده کنید ، کلودفلیر این سیستم رو ارائه میده .
سیستم احراز هویتش رو میگم

Classic

کاربر
هم زمان اتصال به سرور smtp این ارور رو میداد و هم اتصال به gmail :

Zend_Mail_Protocol_Exception: Email to class1c@gmail.com failed: Connection timed out - library/Zend/Mail/Protocol/Abstract.php:277

Classic

کاربر
از سمت سرور هاست ( هاست ) بدون مشکل ارسال میشه از smtp ارسال نمیشه , یک تست انجام بده خودت هم .
داخل سایت زنفورو هم دیدم خیلی ها این مشکل رو داشتند تقریبا !